Třída Kpt. Jaroše 27, 602 00 Brno, Česká republika
CS EN DE IT RU

Icon Luxusní pokoje Rezervujte si pohodlný pokoj Pokoje Icon Úžasná a chutná snídaně Vychutnejte si výtečnou snídani Icon Speciální nabídka pro Vás Nabídka nadstandardních pokojů Pokoje
Úvodní slovo

Vítejte v hotelu Europa

Hotel Europa prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí a nachází se v krásné a klidné stromové aleji pár minut chůze od historického centra města Brna. V každém případě je dokonale napojen na městskou hromadnou dopravu a má uvnitř 15 parkovacích míst.

Secesní Budova z devatenáctého století, ve které se hotel nachází, vyniká svou krásou, kterou najdete v jejích 46 pokojích vybavených tím nejlepším komfortem s důrazem na ty nejmenší detaily, aby byl Váš pobyt nezapomenutelným okamžikem odpočinku a zároveň jste byli hýčkáni našimi zaměstnanci, kteří Vás nikdy nepřestanou podporovat svým úsměvem.

Italští vlastníci a management chtějí vrátit do Brna kousek 'Bel Paese''. S architektonickými styly, vybavením a filozofií pohostinnosti, díky nimž je Hotel Europa v Brně jedinečný. A to i pro jeho vynikající poměr kvality a ceny.

Se stejným záměrem v roce 2010 proměnilo týdenní soužití etablovaných českých a italských umělců Hotel Europa ve velké umělecké dílo, které lze dodnes obdivovat při procházce a kochání se pohledem na vytvořená umělecká díla. Jedná se o speciálně vytvořená díla spojující umění a pohostinnost na stejném místě.

Od této chvíle, vzhledem k přeměně na Art Hotel, se v budově pravidelně konají stálé i dočasné výstavy umělců, kteří chtějí své umění zviditelnit. Stejně tak malé koncerty vážné i soudobé hudby, aby rozveselily naše zákazníky, a také je hudebně doprovázeli při jejich pobytu. Nechybí ani charitativní akce, které promění umění a pohostinnost na okamžik  sdílení s těmi méně šťastnými la problémovými lidmi.

F.B.
Hotel CEO
Útulné a cenově dostupné

Nabízené pokoje

Jednolůžkový pokoj

Standardní pokoj pro 1 osobu o výměře 17 m2.

Rezervovat nyní

Dvoulůžkový pokoj

Standardní pokoj pro 1 nebo 2 osoby o rozloze 21 m2.

Retervovat nyní

Superior

Luxusnější pokoj pro 1 nebo 2 osoby o rozloze 26 m2.

Rezervovat nyní

Executive 

Exkluzivní pokoj pro až 3 dospělé osoby a přistýlkou o rozloze 31 m2.

Rezervovat nyní

Ohlasy a názory

Co naši klienti říkají

Nezapomenutelný čas pro naše hosty

Luxusní pokoje za skvělé ceny

Nejzajímavější a nejužitečnější

Nejnovější zprávy a události

Vítáme vás v našem hotelu! Pokud máte chvilku volného času, doporučujeme vám seznámit se s našimi novinkami. Informace o životě našeho hotelu a personálu, o našich službách a také o slevách a speciálních nabídkách.
21 Bře Služby

Ať cestujete za prací nebo za zábavou, hotel Europa je ideálním místem, kde se můžete zastavit a trochu si odpočinout po perném dni. Srdečný a ochotný…

Číst více
21 Bře Novinky

Jsme nesmírně rádi, že Vás můžeme přivítat na našich stránkách. Toto je úvodní příspěvek v místě, kde budeme zveřejňovat naše nejdůležitější novinky. Děkujeme za to, že…

Číst více
Fakturační údaje

MAZZORBO s.r.o

náměstí Bratří Synků 477/10, 140 00 Praha

IČ: 09471111
DIČ: CZ09471111

Sp. zn. C 336717 vedená u Městského soudu v Praze

K dispozici 24/7

Rezervace

Umístění

Adresa

Třída Kpt. Jaroše 27
 602 00 Brno, Česká republika

Sledujte nás

Sociální sítě

© 2022 Všechna práva vyhrazena Mazzorbo s.r.o. Webdesign RATEMAX PRO s.r.o.

Scroll to top